| Adedi: | 100 kg |
| Fiyat: | Price is negotiated based on the required specifications and quantity |
| standard packaging: | Standart ihracat ambalajı veya gerektiği gibi ambalajlama |
| Delivery period: | Müzakere için gerekli parametrelere bağlı olarak 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | T/T,L/C,D/A,D/P |
| Supply Capacity: | ayda 50000 ton |
| Atribut | Değer |
|---|---|
| Türü | Plaka, yuvarlak, dikişsiz, kaynaklı, sarmal/plaka/plaka/şerit/disk |
| Standart | JIS, DIN, EN, ASTM, AISI |
| Uygulama | İnşaat, Dekorasyon, İnşaat, Sanayi, Petrol |
| Uzunluk | 3000mm~6000mm, 10-1200mm, Özel uzunluklar mevcut |
| Sınıf | 300 Serisi, 201/202/304/304L/316/316L/321/310s/410, Dupleks paslanmaz çelik |
| Kalınlığı | 0.8mm ila 30mm |
| Malzeme | Aisi304, Soğuk olarak yuvarlanmış, Sıcak olarak yuvarlanmış, Paslanmaz çelik, 316, 309S |
| Yüzey | Parlak, BA, 2B, cilalı, HL |
| Teknik | Soğukta yuvarlanmış, sıcakta yuvarlanmış, kaynaklanmış |
| Korozyon Direnci Karşılaştırması: | |
| Klorür iyonları ortamı | 304/316L sınıflarından daha iyi performans gösteren gerginlik korozyon çatlamasına mükemmel direnç |
| Koroziv ortamlar | Yüksek alaşımlı paslanmaz çelik veya korozyona dayanıklı alaşımlarla karşılaştırılabilir performans |
| Çukur/yarıklık korozyonu | Kimyasal, petrol ve deniz uygulamaları için ideal olan üstün dayanıklılık |
Yüksek basınçlı boru hatları, kimyasal işleme ekipmanları, depolama tankları, basınçlı kaplar için idealdir.ve sert ortamlarda olağanüstü mekanik gerilim direnci ve korozyon koruması gerektiren diğer uygulamalar.