| Adedi: | 100 kg |
| Fiyat: | Price is negotiated based on the required specifications and quantity |
| standard packaging: | Standart ihracat ambalajı veya gerektiği gibi ambalajlama |
| Delivery period: | Müzakere için gerekli parametrelere bağlı olarak 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | Ödeme Şartları: Esas olarak T/T .. L/C, D/A, D/P, |
| Supply Capacity: | Ayda 5000 Ton |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Yoğunluk | 7.8~8.0 g/cm3 |
| Diğer Kalite | 2205 2507 S32760 254SMO |
| Şartname | 50-500mm |
| Korozyon Yorgunluk Direnci | Mükemmel |
| Malzeme Türü | Dubleks paslanmaz çelik |
| Tokluk | İyi |
| Korozyon Direnci | Mükemmel |
| Çukurlaşmaya karşı yüksek direnç | Yarık korozyonu |
Yüksek Mukavemetli 20mm Çaplı Paslanmaz Çelik 2205 Yuvarlak Çubuk mükemmel korozyon direncine sahip bir dubleks paslanmaz çelik malzemedir. Bu alaşım ASTM A240/A240M--01 standartlarını karşılar ve %22 krom, %2,5 molibden ve %4,5 nikel-nitrojen alaşımından oluşur.
2205 paslanmaz çelik, yaklaşık %50 ferrit ve %50 östenit fazlarından oluşan dengeli bir mikro yapıya sahiptir ve olağanüstü mekanik özellikler ve korozyon direnci sağlar.
| Element | İçerik (%) |
|---|---|
| Krom (Cr) | 24.0-26.0 |
| Nikel (Ni) | 6.0-8.0 |
| Molibden (Mo) | 3.0-5.0 |
| Bakır (Cu) | ≤0.5 |
| Demir (Fe) | Denge |
| Ürün Formu | Çekme Dayanımı (MPa) | Akma Dayanımı (MPa) | Uzama (%) |
|---|---|---|---|
| Φ20mm Çubuklar | ≥680 | ≥450 | ≥25 |
| Duvar kalınlığı ≤20mm Boru | 680-880 | >450 | >25 |
| Dövme ≤200mm | 680-880 | >410 | >25 |
| Sıcaklık (°C) | Çekme Dayanımı (MPa) | Akma Dayanımı (MPa) | Uzama (%) |
|---|---|---|---|
| 100 | 710 | 470 | 37 |
| 200 | 680 | 393 | 32 |
| 300 | 650 | 380 | 30 |