| Adedi: | 100 kg |
| Fiyat: | Price is negotiated based on the required specifications and quantity |
| standard packaging: | Standart ihracat ambalajı veya gerektiği gibi ambalajlama |
| Delivery period: | Müzakere için gerekli parametrelere bağlı olarak 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | Ödeme Şartları: Esas olarak T/T .. L/C, D/A, D/P, |
| Supply Capacity: | Ayda 5000 Ton |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Yoğunluk | ~8.0 g/cm³ |
| Çekme Dayanımı | ~690 MPa (100 ksi) |
| Akma Dayanımı | ~400 MPa (58 ksi) |
| Uzama | ~%30 |
| İşlenebilirlik | İyi |
| Kaynatılabilirlik | Mükemmel |
| Erime Noktası | ~1420°C (2588°F) |
| Uygulamalar | Hassas enstrümanlar, havacılık bileşenleri, elektronik |