| Adedi: | 100 kg |
| Fiyat: | Price is negotiated based on the required specifications and quantity |
| standard packaging: | Standart ihracat ambalajı veya gerektiği gibi ambalajlama |
| Delivery period: | Müzakere için gerekli parametrelere bağlı olarak 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | Ödeme Şartları: Esas olarak T/T .. L/C, D/A, D/P, |
| Supply Capacity: | Ayda 5000 Ton |
| Atribut | Değer |
|---|---|
| Tasarım | Nikel (Ni): 57-59%, Krom (Cr): 13-15%, Demir (Fe): 13-15%, Kobalt (Co): 2.5-3.5%, Molibden (Mo): 2.5-3.5%, Volfram (W): 1.5-2.5%, Titanyum (Ti): 1.0-2.0%, Alüminyum (Al): 1.0-2.0% |
| Uygulama | Gaz türbinleri, havacılık bileşenleri, endüstriyel işlemler |
| yoğunluk | 8.24 g/cm3 |
| Çekim Gücü | 760-1035 MPa |
| Üretim Gücü | 420-690 MPa |
| Elastiklik Modülü | 205-215 GPa |
| Isı İleticiliği | 11-13 W/m·K |
| Erime Noktası | Yaklaşık 1320-1380°C |
| Korozyona Direnci | Oksidasyona ve yüksek sıcaklıklara mükemmel direnç |
| Yorgunluk Direnci | Yüksek yorgunluk direnci |
| Sürünen Direniş | Yüksek sıcaklıklarda mükemmel |
| Sertlik | 28-35 HRC |
| Eleman | Ağırlık Yüzde (%) |
|---|---|
| Nikel (Ni) | 57-59 |
| Krom (Cr) | 13-15 |
| Demir (Fe) | 13-15 |
| Kobalt (Co) | 2.5-3.5 |
| Molibden (Mo) | 2.5-3.5 |
| Tungsten (W) | 1.5-2.5 |
| Titanyum (Ti) | 1.0-2.0 |
| Alüminyum (Al) | 1.0-2.0 |