| Adedi: | 100 kg |
| Fiyat: | Price is negotiated based on the required specifications and quantity |
| standard packaging: | Standart ihracat ambalajı veya gerektiği gibi ambalajlama |
| Delivery period: | Müzakere için gerekli parametrelere bağlı olarak 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | Ödeme Şartları: Esas olarak T/T .. L/C, D/A, D/P, |
| Supply Capacity: | Ayda 5000 Ton |
| Atribut | Değer |
|---|---|
| yoğunluk | 8.89 g/cm3 |
| Süreç | Kesme Kırma Sıcak Dolaşma Soğuk Dolaşma |
| Kalınlığı | 2-50 mm |
| Isı işleme | Çözüm yaşlanma, söndürme ve ısıtma, ısı işleme |
| Uzunluk | 6000 mm |
| Genişliği | 1500 mm |
| Yüzey | Yumuşak |
| Alaşım | Volfram içeren nikel-krom-molibden alaşımı |
C276 Hastelloy alaşım plaka mükemmel lazer işleme yetenekleri ve tam özelliklerle korozyon direnci sunar.
| Mal | Hastelloy C - 276 Nikel Alaşımı C276 Yuvarlak Çubuk Yüksek Nikel Alaşımı Çelik Çubuk |
|---|---|
| Sınıf | C-276 |
| Marka | Hastelloy |
| Sertifikasyon | ISO, MTC |
| Kalınlığı | 2-50 mm |
| Genişliği | 1500mm-2000mm |
| Uzunluk | 6000 mm |
| Yüzey | Parlak, ANI |
| Standart | UNS N10276, ASTM B575, ASME SB575, DIN/EN 2.4819 |
| Teslim Zamanı | Gerekli miktar veya satış sözleşmesine göre özel teslimat |
| MOQ | 100 kg |
| Eleman | Min. | En fazla. |
|---|---|---|
| Ni | 57 | |
| Kr | 15.0 | 16.5 |
| Fe | 4.0 | 7.0 |
| C | 0.01 | |
| M | 1.0 | |
| Evet. | 0.08 | |
| Mo. | 15.0 | 17.0 |
| W | 3.0 | 4.5 |
| Co. | 2.5 | |
| V | 0.3 | 0.3 |
| P | 0.015 | |
| S | 0.01 |
| Çekim dayanıklılığı (Rm N/mm2) | ≥690 |
| Verim Gücü (RP0.2 N/mm2) | ≥ 283 |
| Uzunluk (A5%) | ≥40 |
| Sertlik | HRB≤100 |
| Erime Noktası | 1325-1370°C |