| Adedi: | 100 kg |
| Fiyat: | Price is negotiated based on the required specifications and quantity |
| standard packaging: | Standart ihracat ambalajı veya gerektiği gibi ambalajlama |
| Delivery period: | Müzakere için gerekli parametrelere bağlı olarak 5-8 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | Ödeme Şartları: Esas olarak T/T .. L/C, D/A, D/P, |
| Supply Capacity: | Ayda 5000 Ton |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Yoğunluk | 4.51g/cm³ |
| Bileşen | Ti-6al-4V |
| Ürün yüzeyi | Parlak |
| Alternatif İsimler | TC4, Ti-6Al-4V, BT6, IMI318 |
| Uygulama alanları | Havacılık, Otomotiv Üretimi, Kimya Endüstrisi, Gemi Yapımı |
| Alaşım tipi | (α+β) Tip Titanyum Alaşım |
| Yüksek sıcaklık direnci | Harika |
| Korozyon direnci | Harika |
| Sertlik | Harika |
| Eleman | İçerik (%) |
|---|---|
| Ti | Marj |
| Al | 5.5 ~ 6.8 |
| V | 3.5 ~ 4.5 |
| Fe | ≤0.30 |
| C | ≤0.10 |
| N | ≤0.05 |
| H | ≤0.015 |
| O | ≤0.20 |
Spektral incelemeyi destekliyoruz ve tüm gönderilerle malzeme/ürün listeleri sağlıyoruz. Kalite politikamız bütünlüğü, ürün mükemmelliğini ve spesifikasyonlara sıkı sıkıya bağlı kalmayı vurgular.